O firmie

Firma  motoryzacyjna MAWW ma za sobą wiele lat doświadczenia, które spowodowało, że zbudowaliśmy przyjazną, silną i niezawodną firmę z myślą o potrzebach klienta.

logo.pngSklep motoryzacyjny MAWW funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1990 roku. Naszym priorytetem było zawsze zadowolenie klientów, dlatego istniejemy na rynku już ponad 30.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment części samochodowych takich firm jak: ATE, TRW, SACHS, LUK, KYB, INA, STEIN, RUVILLE, VALEO, CONTITECH, NGK, BERU, MEYLE, FEBI i wielu innych producentów części motoryzacyjnych w preferencyjnych cenach. Dysponujemy szeroką gamą kosmetyków do czyszczenia samochodów, a także dużym wyborem olejów silnikowych i przekładniowych.

Mając na uwadze rosnące wymagania rynku samochodowego, nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę handlową, dlatego też realizujemy dodatkowe zamówienia trudno dostępnych części samochodowych w czasie od 6 do 24 godzin.

Od lat współpracujemy z warsztatami samochodowymi, a także prowadzimy bardzo mocno rozwiniętą sprzedaż autoczęści dla klientów indywidualnych. Zatrudniamy doświadczonych sprzedawców, by mogli służyć radą i pomocą.

Zobacz galerię zdjęć »